pusty

Czy wiesz że...

Raz w roku zalecamy sprawdzenie działania termostatu. Przy wadliwie działającym termostacie może wystąpić przegrzanie silnika a w następstwie jego uszkodzenie lub niedogrzanie silnika co powoduje większe zużycie paliwa.

Zakład Naprawy Chłodnic ZNCH istnieje od 1976 roku. Pierwsza lokalizacja znajdowała się w Krakowie przy  ul. Węgłowej 1. Od roku 1993 - al. Pokoju 79, w latach 2011-2014 znajdował się przy ul. Centralnej 53 w Krakowie, a obecnie znajduje się w nowym zakładzie  w Wierzbanowej 121 (gmina. Wiśniowa).

Oferta ZNCH obejmuje naprawy niemal każdego rodzaju chłodnic samochodowych, motocyklowych oraz chłodnic sprzętu budowlanego, rolniczego i chłodnic przemysłowych.

ZNCH prowadzi również sprzedaż nowych chłodnic do wszelkiego rodzaju pojazdów oraz rdzeni do pojazdów ciężarowych po atrakcyjnych cenach. Oferujemy również wykonanie nietypowych chłodnic.

ZNCH to zakład z dużym doświadczeniem i profesjonalnym podejściem do klienta oparty na długoletnich tradycjach. Głównymi cechami wyróżniającymi to solidność, terminowość i gwarancja na wykonana usługę

Zakład Naprawy Chłodnic Kraków.